Заказать звонок

Ваше имя*

Контактний телефон*

Тема обращения


* - Поля обязательные для заполненияя

Видатний футбольний тренер представлятиме комерційну лінійку Fiat в Німеччині та Австрії

Джованні Трапаттоні не випадково обрано послом Fiat. У себе на батьківщині - в Італії - він входить до п'ятірки найвідоміших італійців. У свій час Джованні у складі «Мілана» завоював чимало найвищих футбольних нагород, а ставши тренером - не раз приводив до перемог «Ювентус» та «Інтер».

Те, що Джованні буде популяризувати комерційні автомобілі Fiat в Німеччині та Австрії, - також вірний тактичний хід, адже під час тренерської кар'єри Трапаттоні з успіхом очолював німецькі «Баварію» і «Штутгарт», а також австрійський «Зальцбург».

Німеччина та Австрія - два дуже важливих ринка для італійського автовиробника. Сьогодні в цих країнах Fiat займає непогану позицію з часткою ринку в 11,8% у сфері продажу комерційних автомобілів. Маркетологи компанії впевнені, що репутація Джованні Трапаттоні як сильного лідера і тренера дозволить збільшити популярність бренду Fiat Professional серед німецьких бізнесменів. Адже задачі спортивного тренера і людини, що має свій бізнес, багато в чому схожі: це необхідність добиватися цілей, розвивати потенціал своєї команди, прагнути успіху. А комерційні автомобілі Fiat створені саме для того, щоб допомогти бізнесменам досягти поставлених ними завдань. Адже всі моделі бренду Fiat Professional, які призначені для власників малого та середнього бізнесу, мають вагомі конкурентні переваги - такі як низькі експлуатаційні витрати, невисокий рівень витрати палива, надійність, продуктивність та хороша керованість.


Яндекс.Метрика