This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Заказать звонок

Ваше имя*

Контактний телефон*

Тема обращения


* - Поля обязательные для заполненияя

Тріумф Fiat Doblò Cargo і Fiat Fiorino в Об'єднаному королівстві

  • Дві моделі Fiat Professional виграли дві престижні премії, підтвердивши високу якість продукції, поєднану з надзвичайно високим рівнем сервісу і технічної допомоги, що забезпечується брендом по всій Європі
  • Fiat Doblò Cargo став «Кращим міським фургоном 2014 року» за рішенням журі конкурсу «Motor Transport Awards 2014», що є найбільш важливим визнанням в категорії дорожньо-транспортні засоби
  • Висока універсальність, обмежені експлуатаційні витрати, відмінна вантажопідйомність, стійкість, високий рівень комфорту і елегантний, сучасний інтер'єр – ось специфічні характеристики Doblò Cargo, що найбільш цінуються у операторів автопарків
  • Титул «Fleet Van of the Year 2014» є тільки останнім у довгому ряду успіхів Fiat Doblò Cargo, включаючи Міжнародний фургон року, титул отриманий після його запуску в 2011 р.
  • Fiat Fiorino також отримав нагороди вже третій рік поспіль у номінаціях «Кращий легкий фургон 2014» від журі «Van Fleet World Honours 2014»
  • Журі оцінило його високе корисне навантаження, універсальність і низькі експлуатаційні витрати


Нещодавно Fiat Doblò Cargo і Fiat Fiorino отримали дві престижні нагороди у Об’єднаному Королівстві, демонструючи рівень задоволення серед професіоналів цього сектора однією з найширших і всеосяжних лінійок комерційних автомобілів в даний час на ринку. Отже, Fiat Fiorino отримав звання «Кращий легкий фургон» від журі «Van Fleet World Honours 2014» в третій рік поспіль, у той час як Fiat Doblò Cargo був названий «Міський фургон року» в категорії «Motor Transport Awards», що є найбільш важливим визнанням в категорії дорожньо-транспортних засобів. Незалежне журі «Motor Transport Awards», яке складається з провідних експертів галузі, оцінює і нагороджує інновації, передовий досвід в плані технічної допомоги, ефективності та якості кращих компаній і продуктів у секторі.

Виділяючись в групі відомих конкурентів, Doblò Cargo не тільки продемонстрував свою якість і універсальність, але також підкреслив зусилля, які Fiat Professional докладає для відповідності потребам клієнтів, а також для їх задоволення. Згідно з рішенням журі «Motor Transport Award», модель Fiat Doblò Cargo представляє неперевершену пропозицію для менеджерів автопарків, завдяки низькій сукупній вартості терміну служби і великій мережі дилерських центрів, готових для задоволення всіх потреб у плані ремонту, технічного обслуговування і післяпродажної підтримки. Члени журі також нагородили Fiat Professional за його важливі останні контракти і збільшення обсягу продажу в багатьох секторах, що зміцнили імідж і статус бренда. Приклад? Ось він. «Openreach» – британська компанія, яка спеціалізується в комунікаційних інфраструктурах – нещодавно вирішила збільшити свій парк не більш, не менш як за рахунок 1800 машин Doblò Cargo Maxis, які будуть відігравати важливу роль у місії Openreach, розширюючи переваги високошвидкісного широкосмугового доступу до місцевих громад Великобританії. Ініціатива, яка принесе великі соціальні пільги, і яку комерційні автомобілі Fiat будуть в змозі оптимально підтримувати завдяки їх надійності, відмінній керованості, корисному навантаженню, низьким експлуатаційним витратам і простоті використання.

Запущений у 2010 році, Fiat Doblò Cargo зустрівся з приголомшливим успіхом у малому бізнесі, місцевих органах влади та комунальних підприємствах, а також із зростаючим числом великих парків, зацікавлених у зниженні витрат, не жертвуючи універсальністю і практичністю. Лауреат Міжнародної премії «Фургон 2011 року», Doblò Cargo випускається в широкому діапазоні комплектацій і варіантів двигунів, гарантуючи чудову вантажопідйомність (корисне навантаження до однієї тонни) і одні з найнижчих експлуатаційних витрат на ринку.
Журі «Motor Transport 2014» заявило: «Fiat Doblò Cargo, безсумнівно, викликає великий інтерес серед операторів автопарків завдяки відмінним показникам вантажопідйомності, стійкості і високому рівню комфорту разом з елегантним сучасним інтер'єром. Основною характеристикою кабіни є простір, доступний для такого компактного фургона. З моменту свого запуску він зустрівся з великим успіхом у Великобританії, а нещодавно завоював великий ряд парків і після цього інтерес, проявлений різними компаніями не тільки у зв'язку з його характеристиками, але і з тим, яким шляхом розвивається бренд Fiat Professional».

Успіх також для моделі Fiorino, яка вже третій рік поспіль заробляє собі звання «Кращий легкий фургон» у конкурсі «Van Fleet World Honours 2014». Зокрема, журі цінує її універсальність, вантажопідйомність (корисне навантаження до 660 кг), обсяг навантаження до 2,5 м³ (2,8 м³ з відкинутим пасажирським сидінням як опція) і низькі експлуатаційні витрати. Крім того, завдяки інноваційним турбодизельним двигунам MultiJet II, перевагами Fiat Fiorino є великі інтервали техобслуговування, низькі витрати на ремонт і споживання змішаного циклу всього 3,62 л/100 км.

Премії «Van Fleet World Honours», які призначаються щороку, адресовані автовиробникам, постачальникам послуг та особам, які, на думку журі, домоглися досконалості в своєму секторі. Тобто, процес оцінки поєднує в собі судження редакційної команди «Van Fleet World» на основі даних, наданих провідними лізинговими та консалтинговими компаніями в корпоративному секторі управління автомобілями.

Журі пояснило свій вибір так: «Незважаючи на численні запуски у виробництво транспортних засобів, зроблених на базі інших моделей протягом останнього року, ніхто не може зрівнятися за універсальністю і несучою здатністю з Fiat Fiorino. Введення версій з поліпшеною системою приводу, оснащених системою управління «Traction +» і шинами «Mud & Snow» (бруд і сніг) у базовій комплектації, тільки додає більшого значення його універсальності, пропонуючи вельми привабливу альтернативу з фінансової точки зору для тих, кому необхідно долати несприятливі погодні умови. Його висока вантажопідйомність і обмежені експлуатаційні витрати також надають Fiat Fiorino міцної привабливості: якщо ви шукаєте легкі комерційні автомобілі, то важко знайти гідного суперника для універсального Fiat Fiorino».


Яндекс.Метрика