Заказать звонок

Ваше имя*

Контактний телефон*

Тема обращения


* - Поля обязательные для заполненияя

Giulia, флагманська модель з легендарним значком Quadrifoglio, була представлена  міжнародній пресі в музеї Alfa Romeo в Арезе, недалеко від Мілана.

Ця особлива подія, перш за все, є святкуванням більш ніж столітньої історії Альфа Ромео. Насправді, сьогодні бренд святкує свій 105-й рік виробництва автомобілів, особлива річниця, яку компанія розділяє з дуже обмеженим колом автовиробників, який буде навіть ще менше, якщо порівняти успіхи продажів і спортивні перемоги, яких бренд домігся по всьому світу.

A.L.F.A. (розшифровується «Anonima Fabbrica Automobili Lombarda», що перекладається як «Ломбардський автомобільний завод, Відкрите акціонерне підприємство») була створена 24 червня 1910 року. Сьогодні, 24 червня 2015 року, пишеться нова сторінка бренда, який ніколи не перестає вражати, а впровадження нової моделі – це справжній маніфест, в якому концентрується минуле, сьогодення і майбутнє, і який є одним з найяскравіших зразків автомобільного досконалості.

Не може бути кращого місця для цієї чудової події в події, ніж новий музей Alfa Romeo в Арезе. Будинок бренда знову відкриє свої двері для широкої публіки 30 червня. Відремонтований обєкт приймає найвідоміші та інноваційні творіння Альфа Ромео. Ці автомобілі створили декілька з найважливіших сторінок в історії автомобілебудування і, до цих пір, є джерелом натхнення для молодих дизайнерів і інженерів Alfa Romeo.

Це елітна команда інженерів, дизайнерів і стилістів відомих у межах FCA як «Скунси», прізвисько, використовуване в промисловості США, щоб визначити найкращі колективи, яким доручалися найделікатніші і технологічно інноваційні місії. Поєднані спільною любов’ю до Alfa Romeo та її унікальної концепції автомобілів, не як «корисного засобу пересування», а як «механічного творіння», яке залишає рамки потреби і виходить в сферу справжніх емоцій, «Скунси» мають одну мету: створити Alfa Romeo майбутнього, поважаючи спадщину, отриману в результаті роботи і гордості тисяч людей - інженерів, робітників та менеджерів - які по черзі змінювали один одного на заводах, в офісах і на гоночних трасах.

Новий логотип Alfa Romeo

Alfa Romeo Giulia прекрасно персоніфікує нову лінійку бренду, залишаючись вірною своїй віковій традиції, і це не випадково – тільки той, хто має велике минуле, може впоратися з викликами майбутнього. Повага до своєї історії проявляється також у значку - підписаному Robilant Associati - який нова модель покаже світу вперше. Емблема була відновлена і модернізована, залишилися недоторканими форма і відмітні знаки, які роблять її улюбленим символом у всьому світі.

«Механіка емоцій»

Є пять елементів, які зробили Alfa Romeo одним з найпривабливіших автомобільних брендів у світі: характерний італійський дизайн, найсучасніші, інноваційні двигуни, досконалий розподіл ваги (50/50), унікальні технічні рішення і краще співвідношення ваги до потужності. Саме ці інгредієнти необхідні для створення Alfa Romeo.

Знаходитися на борту нової Alfa Romeo - це як ввійти в новий вимір, центром якої є водій, з її емоціями і бажанням хвилюючого відчуття від водіння. Заслуги цього у чутливому кермі, чуйному прискоренні та миттєвій реакції коробки передач і гальм. До цього треба добавити можливість вибрати задній або повний привід, що є не просто даниною пошани початкам легенди Alfa Romeo, але також технічним рішенням, яке забезпечує високі робочі характеристики і приголомшливе задоволення.

У Alfa Romeo все це підсумується у виразі «механіка емоцій». Цей сміливий вираз буде розповсюджений у всьому світі італійською мовою, віддаючи таким чином данину поваги країні, де бренд народився більше одного століття тому. Також і сьогодні, бренд несе гордість виробництва «Made in Italy» на щоденних дорогах, на найвідоміших гоночних трасах і в серцях мільйонів любителів в чотирьох куточках Землі.

Вишуканий італійський дизайн

Alfa Romeo народжується з ідеального балансу між спадщиною, швидкістю і красою, які роблять її вищим вираженням італійського стилю в автомобільному світі. Нова Giulia не є винятком, тому що вона містить в собі три особливості італійського дизайну: почуття пропорції, простоту та піклування про якість поверхні. Це є «шкіра», яку  стилісти Alfa Romeo змоделювали з кропіткою турботою про механічні частини.

Зокрема, пропорції основуються на технічній архітектурі всього автомобіля: для Alfa Romeo ключовими елементами є баланс ваги (50/50) і задній привід. Для найкращого збалансування мас, двигун і механічні частини розташовуються між двома осями. Саме тому Giulia має дуже короткі звиси, довгий капот і передні крила, відтягнутий салон, який «спирається» на провідні колеса і мязисті задніх крила, які візуально показують точку, де потужність розряджається на дорогу. Все це виражається в досить великій колісній базі - найдовшій в своїй категорії – але яка міститься в одному з найбільш компактних кузовів. Ці пропорції створюють динамічну форму еліпса в плані. Крім того, закруглені кути і обволікаючі стійки надають машині імпульс, створюючи профіль «крапельки», який нагадує один з найкрасивіших автомобілів всіх часів: Giulietta Sprint.

Другий аспект італійського стилю – це «простота», яка приховує один з найскладніших творчих процесів в промисловості – проектування автомобіля. Саме стиль повинен приховати довгу, складну роботу за простою, природною лінією, яка підвищує елегантність форм і вишуканий італійський смак «Made in Italy». Цей підхід пронизує всю історію Alfa Romeo, яка завжди виражалася у вигляді чистих, строгих ліній. З цієї причини, нова Alfa Romeo може похвалитися сильною особистістю, зробленою з кількох дуже небагатьох рис: різьблена лінія на боках, яка виділяє двері і огортає ручки і, природно, легендарний передній трилисник, можливо, найвідоміший і впізнаваний елемент стилю в автомобільній історії.

Нарешті, італійський стиль характеризується високою якістю обробки поверхні, що означає створення багатих і гармонійний відображень через об’єми. Кінцевим результатом на новій Giulia є скульптурна форма, яка нагадує велику кішку, яка збирається стрибнути. Таке ж натхнення є в інтер’єрі автомобіля, де чисті і виразні лінії, і все зосереджене на водії, як демонструють елементи управління, згруповані на невеликому рульовому колесі, розробленому невеликим і прямим для адаптації до всіх стилів водіння. І не тільки це. Сидіння водія було «скроєне» як тканина, з діагональною консоллю, злегка хвилястою приладовою панеллю і приладами, повернутими до водія; а також було «зшите», як одяг, з кропіткою турботою і з високоякісних матеріалів: вуглецеве волокно, види деревини і тканини, які були обрані виходячи з їх візуальної та тактильної приємності і зібрані таким чином, щоб зробити видимим людський приторк.

Передові, інноваційні двигуни

Найсучасніші інноваційні двигуни є іншим відмітним елементом справжньої Alfa Romeo. З цієї причини для версії Quadrifoglio був створений унікальний з точки зору технології і продуктивності двигун, призначений стати новим еталоном бренду.

Шестициліндровий турбобензиновий двигун, налаштований інженерами з підготовкою Ferrari, забезпечує 510 к.с. і хвилюючу продуктивність: наприклад, він розганяється від 0 до 100 км/год всього за 3,9 секунди. До речі, незважаючи на сенсаційну потужність і крутний момент, новий двигун на подив економічний і має електронну систему відключення циліндрів. Очевидно, що як всі бензинові і дизельні двигуни нового покоління, цей шестициліндровий двигун повністю зроблений з алюмінію, щоб знизити вагу, особливо на передній осі автомобіля, і видавати справжнє звучання Alfa Romeo.

Оптимальний розподіл ваги

Особливістю нової Giulia є особлива організація мас і матеріалів для отримання ідеального розподілу ваги (50/50) по двох осях. Це має фундаментальне значення для забезпечення типового для Alfa Romeo задоволення від водіння, що досягається правильною компоновкою машини та розміщенням більш важких елементів в самій можливій центральній позиції.

Підвіски є не менш суттєвими для оптимального їзди ніж розподіл ваги. Зокрема, для задньої осі було обране багатоважільне рішення, що забезпечує максимальну продуктивність, задоволення від водіння і комфорт. Для передньої осі, навпаки, була розроблена нова двоважільна підвіска з напів-віртуальною віссю кермової колонки, що оптимізує ефект фільтрації і дозволяє рулити швидко і точно. Це є ексклюзивом Alfa Romeo, при якому забезпечується постійний кут нахилу шкворня на поворотах та, завдяки завжди ідеальній опорній площі колеса на ґрунт, може гарантувати високі бічні прискорення. В будь-якій ситуації і при будь-яких швидкостях, водіння Alfa Romeo Giulia, завдяки самому прямому передавальному відношенню між кермом і колесами, є природним і інстинктивним.

Інноваційні, ексклюзивні технічні рішення

Завжди у відповідності до інженерної культури Alfa Romeo, шасі і підвіски ідеальні з точки зору розробки, виконання та вибору матеріалів. Звідси ідея, що електроніка повинна використовуватися тільки для того, щоб зробити ще більш приголомшливим відчуття від водіння, вже гарантованого технічною досконалістю базових рішень.

Це демонструють ексклюзивні технічні рішення, присутні на новому автомобілі, такі як Torque Vectoring з подвійним зчепленням, що дозволяє задньому диференціалу контролювати передачу крутного моменту на кожне колесо окремо. Таким чином, передача потужності на дорогу поліпшується також в умовах низького зчеплення з поверхнею. Так, водіння є безпечним і розважальним, не звертаючись до допомоги інвазивної системи контролю стійкості. Нова Alfa Romeo має гальмівну систему Integrated Brake System - інноваційну електромеханічну систему, яка поєднує в собі контроль стійкості і традиційні сервогальма для миттєвої реакції гальма, і, як наслідок, рекордного гальмівного шляху, і на додаток важливу оптимізацію ваги.

Разом з відмінним Cx, ідеальним балансом сил на кутах і поведінкою притискної сили нова модель має Active Aero Splitter, передню систему, яка активно управляє притискною силою для більш високої продуктивності і кращого зчеплення з дорогою навіть на високій швидкості. Всі ці найсучасніші системи регулюються системою Chassis Domain Control, «мозком» електроніки на борту, який призначає для кожної конкретну задачу для  оптимізації робочих характеристик і задоволення від водіння.

Нова Alfa Romeo Giulia також має оновлений селектор Alfa DNA, який змінює режим роботи автомобіля залежно від вибору водія: Dynamic, Natural, Advanced Efficient (режим енергозбереження, реалізований вперше на Alfa Romeo) і, природно, Racing (на високопродуктивних версіях).

Пасажирський салон нового автомобіля пропонує найкраще з точки зору якості, безпеки, технічного оснащення і комфорту з ще одним особливим елементом, типовим для Alfa Romeo: центральним положенням водія.

Не випадково, всі основні елементи управління вбудовані в рульовому колесі, як на Формулі-1, в той час як інтерфейс людина-машина складається з двох простих, зручних ручок для регулювання селектора Альфа DNA та інформаційно-розважальної системи.

Краще співвідношення ваги до потужності

Щоб отримати відмінне співвідношення ваги до потужності (значно нижче, ніж 3 кг/к.с), Alfa Romeo Giulia поєднує надзвичайно продуктивний двигун і широке використання надлегких матеріалів. Наприклад, вуглецеве волокно було вибрано для карданного валу, капота і даху, а алюміній вибрали для двигуна, гальм, підвіски (в тому числі передні куполи і передні і задні рами), на додаток до інших компонентів кузова, таких як двері і крила. Крім того, задня траверса зроблена з алюмінієвого композиту і пластика.

Для того, щоб зменшити загальну вагу, була перероблена також гальмівна система - додані алюмінієві елементи і вуглецево-керамічні диски, а сидіння мають каркас з вуглецевого волокна. Незважаючи на всю цю оптимізацію ваги, автомобіль може похвалитися кращою жорсткістю на кручення в своєму класі, гарантуючи якість з плином часу, акустичний комфорт і керованість навіть в умовах крайнього стресу.


Яндекс.Метрика