This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Заказать звонок

Ваше имя*

Контактний телефон*

Тема обращения


* - Поля обязательные для заполненияя

Сьогодні з виробничої лінії заводу FCA в Польщі вийшов Fiat 500 з номером 1500000. Річ йде про автомобіль версії Pop білого кольору Bianco Gelato, оснащеного 1,2 літровим двигуном 69 к.с. і призначеного для замовника у Франції.
 
Fiat 500, який продається в більш ніж 100 країнах по всьому світу – від Польщі до Італії, від Бразилії до Південної Африки, від Японії до США – досяг цієї історичної віхи через 8 років і 4 місяці після його запуску.  Всесвітній автомобіль, продажі якого складають 75 відсотків за межами Італії, Fiat 500 є повністю італійським винаходом, який полонив міжнародну публіку і критиків, про що свідчать понад 40 світових нагород, які він виграв, в тому числі престижна премія «Автомобіль 2008 року». До цього досягнення треба додати численні рекорди, яких добився Fiat 500 у своєму сегменті: це перший міський автомобіль з 7 подушками безпеки в стандартній комплектації, він вперше був оснащений передовою системою ESP для всієї лінійки, це перший автомобіль групи FCA, який дебютував з сім'єю 2-циліндрових двигунів TwinAir. 
 
У липні минулого року естафету підхопив Новий Fiat 500, з яким бренд готовий протистояти новим викликам ринку, не забуваючи про свої власні, глибокі традиції. Розроблений центром Centro Stile Fiat, автомобіль має оновлений, але безпомилково 500-тий дизайн, екстер'єр та інтер'єр, що робить його ще більш привабливим. Він не збільшився в розмірах, але пропонує більш багате оснащення з точки зору технології, силових агрегатів і можливостей персоналізації: тільки в такий засіб символ може розвиватися далі, відточуючи ті риси, які зробили його шедевром.


 
Одним з секретів його всесвітнього успіху є його здатність розвиватися у  нових інтерпретаціях - від 500 Abarth (2008) до Нового Fiat 500 (липня 2015) - але також вийти на новий рівень, вдихнувши життя в сім'ю інноваційних і доступних автомобілів, які забезпечують максимальну свободу вибору і використання. Так з'явились 500L (2012), 500L Trekking та 500L Living (2013) і 500X (2014).
 


Яндекс.Метрика