This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Заказать звонок

Ваше имя*

Контактний телефон*

Тема обращения


* - Поля обязательные для заполненияя

65 РОКІВ ТОМУ ПЕРША ПЕРЕМОГА ALFA ROMEO

News-1

Одномісний Alfetta 158 – безсумнівно один з найпрестижніших автомобілів з Музею історії Alfa Romeo, один з найцінніших зразків за його світове історико-спортивне значення. Той ж самий автомобіль, який сьогодні святкує 65 років з дня першої перемоги Biscione на чемпіонаті світу, на той момент тільки народженому, Формула 1. Це дійсно відбулося 13 травня 1950 року, коли чотири “Alfetta” вийшли на трасу в Сільверстоуні, Англія. Вони були доручені Джузеппе “Ніно” Фаріна, який став чемпіоном в кінці сезону, і Луїджі Фаджолі, Хуану Мануелю Фанхіо, висхідній зірці з Аргентини, який знову виграв титул чемпіона світу в 51 році з Alfetta, і Регу Парнелу , британському гонщику, вибраному на честь країни, що приймає перший чемпіонат. Фаріна виграв гонку, а два інших місця на п’єдесталі пошани також були за Alfa Romeo – автомобілі міланської компанії домінували всю гонку, сценарій, який півторювався протягом чемпіонату. Під час сезону тріо Фаріна-Фаджолі-Фанхіо публика охрестила як «3F», і разом з їх машинами Alfa Romeo вони утримували ім’я Італії на висоті в міжнародному автоспорті в делікатний історичний момент для країни, і для самої Alfa Romeo. Етапом позачергового з’ясування відносин команди Alfa Romeo став  “Гран-прі Великобританії” – “III RAC British Grand Prix”, – який в тому році мав також назву “Гран-прі Європи” і проходив на трасі Нортгемптоншир в конфігурації 1948 року, а Сільверстоун, в 40 милях на північ від Лондона, – це трек, який народився від колишнього аеродрому Королівських ВПС і якому судилося стати одним з найбільш видовищних етапів F1.
Після цього картатий прапор майорів між Абатством і Вудкотом. Король Георг VI особисто привітав всіх водіїв команди «Alfa Team» за винятковий результат: поул-позицію (Фаріна), перемогу (Фаріна) і два інших місця на п’єдесталі пошани, найшвидше коло (Фаріна) і перше місце в лізі протягом Гран-прі. “Ніно” Фаріна, таким чином, також привіз додому перший “хет-трик” в F1. Це був початок нової ери в світі гонок. У наступні десятиліття Формула 1 стане “королівською” категорією, яку найбільше відвідувала публіка. Справжній “глобальний″ феномен Alfa Romeo пройде шлях величезної торговельної експансії та міжнародної слави. Модель 158, результат проекту 1938 року, і “Alfetta”, яка ще була конкурентноздатною дванадцять років потому, хоча і з інтервалом, який нав’язали світові події, знаходилися у розпалі їх технічного розвитку. Правила новонародженої Формули 1 дозволяли автомобілям бути оснащеними 1,5-літровим двигуном з наддувом або 4,5-літровим атмосферником: 158 має вісім циліндрів в ряд з 1 479 см3 і компресором, вона мала 195 к.с. в 38 році, а після подальших еволюцій прибула в Сільверстоун в 50 році майже з 300 к.с. У 1951 році, з моделлю “159”, еволюцією моделі “158”, двигун досяг максимальної потужності 425 к.с. (450 в тесті), завдяки двоступеневому компресору і цілому ряду інших удосконалень. Правила також не встановлюють межу ані для ваги автомобілів, ані для кількості палива на борту.
Перемога 158 моделі в Сільверстоуні мала велике символічне значення для Alfa Romeo. Спортивні досягнення Alfetta були рушійною силою для відродження Alfa, після труднощів і розрухи, що залишилися після світової війни і наклали свій відбиток. Alfetta 158 – це автомобіль, який закрив довоєнну епоху бренду. У 1951 році, після другого чемпіонату світу, який виграв Фанхіо на “159”, Alfa Romeo офіційно пішла з гонок, щоб сконцентрувати персонал та обладнання на серійному виробництві.

Яндекс.Метрика